WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2019

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2019.11.23-2019.11.24 (Felnõtt OB 2019 - Oroszlány (OVSK))
Next LIVE broadcasting: 2019.11.23-2019.11.24 (Felnõtt OB 2019 - Oroszlány (OVSK))


2019. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Doku NevezésEredményekVideó
2019.02.09 Területi minõsítõ versenySzombathely  
 
2019.02.16 Baczakó Péter EmlékversenyBKV Elõre   K
 
2019.02.16 Dóró Antal EmlékversenyTéglás  
 
2019.02.22 Baczakó P Ter.min.versenyBKV Elõre  
 
2019.02.23 Budapest BajnokságBp, TSE  
 
2019.02.23 Csongrád megyei bajnokságSzeged  
 
2019.02.23 Ördögh István EmlékversenyTiszaújváros  
 
2019.03.06 K.Városi BajnokságKecskemét   
 
2019.03.08-03.15 Ifjúsági VB 2019Las Vegas (USA)   K  
 
2019.03.08-03.10 International OpenLas Vegas /USA/   K  
 
2019.03.09 Területi Minõsítõ versenyTatabánya  
 
2019.03.16 Savaria Kupa, VIII. Tóth Géza Emlékvers.Szombathely   K

 
2019.03.16 Területi minõsítõ versenySzolnok  
 
2019.03.22-04.22 Isk.Ter.min.v.Iregszemcse   
 
2019.03.23 Ter.min.versenyZalaegerszeg   
 
2019.03.31 Területi minõsítõ versenySzerencs  
 
2019.04.06-04.15 Felnõtt EB 2019Batumi (GEO)   K  
 
2019.04.06 MEFOB 2019Bp, MAFC 
 
2019.04.06 Területi minõsítõ versenyPécs  
 
2019.04.13 Masters OB 2019BKV Elõre 

 
2019.04.24 UP Tehetségkutató 2.fordBp, Thököly u.167  
 
2019.04.27-04.28 Iskolás OB 2019BKV Elõre 

 
2019.04.27 Területi Minõsítõ VersenyTéglás     
2019.05.04 Campeonato Gallego 2019La Coruna /SPA/   
 
2019.05.11 CSB selejtezõ (kelet)Téglás 
 
 
2019.05.11 CSB selejtezõ (nyugat)Zalaegerszeg 
 
 
2019.05.12 Göcsej KupaZalaegerszeg   K 
 
2019.05.12 Területi MInõsítõ VersenyZalaegerszeg  
 
2019.05.19 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba  
 
2019.05.25 Tini OB (kelet)Abaújszántó 

 
 
2019.05.25 Tini OB (nyugat)Kisbér 

 
 
2019.05.26 Palota KupaBP, TSE  
 
2019.06.01 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   K 
 
2019.06.01-06.08 Junior VB 2019Suva (FIJ)   K    
2019.06.01 Teületi min.v.Biharnagybajom   
 
2019.06.12-06.19 Masters EB 2019Rovaniemi (FIN)   K  
 
2019.06.15 Alpe Adria Int.TournamentSarajevo   
 
2019.06.21 Területi Minõsítõ VersenyBKV Elõre  
 
2019.06.28-06.29 6th European Union CupWaterford,Ireland   K  
 
2019.06.29 ORV 2019Bobrov (SVK)   K 
 
 
2019.07.04-07.07 XXIII Int.Cidade da CorunaLa Coruna /ESP/   K  
 
2019.07.06 Kisbér KupaÁszár   K

 
 
2019.07.06 Területi min.v.Ászár   
 
2019.07.26-08.04 European Masters Games 2019Turin (ITA)   K  
 
2019.08.03 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K

 
2019.08.16-08.24 Masters VB 2019Montreal (CAN)   K  
 
2019.08.21 Területi Minõsítõ versenyBKV Elõre  
 
2019.08.30 26.Int.G.Stapfer Ged.Ranshofen /AUT/   
 
2019.09.07 Csinger Gyula EmlékversenyBp, MAFC 
 
 
2019.09.14 Pécs Város nk.BajnokságaPécs  
 
2019.09.14 Regionális BajnokságTatabánya  
 
2019.09.14 Regionális BajnokságSzombathely  
 
2019.09.14 Területi Minõsítõ versenyBiharnagybajom  
 
2019.09.18-09.27 Felnõtt VB 2019Pattaya (THA)   K  
 
2019.09.20 Régiós BajnokságKecskemét    
2019.09.20 Területi Minõsítõ VersenyBKV Elõre  
 
2019.09.21 Suzuki KupaÓzd   K 
2019.10.02 UP Thetségkutató III.fordulóBp. Thököly u.167.  
 
2019.10.03-10.06 XII Mediterranean CupSan Marino   K  
 
2019.10.05-10.06 U15-U17 OBKisbér   K

 
2019.10.12 Athletenverein 1903 e.v.Speyer /GER/   
 
2019.10.17-10.27 Junior és U23 EB 2019Bukarest   K  
 
2019.10.19 Regionális BajnokságKazincbarcika   
 
2019.10.19 Tini OB (kelet)Kazincbarcika 

 
 
2019.10.19 Tini OB (nyugat)Szombathely 

 
 
2019.10.19 VIII. Szabó Ferenc emlékversenyKazincbarcika 
 
 
2019.10.19 XII. Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika 
 
 
2019.10.26 49th Challenge 210Tramelan   K  
 
2019.10.26 Mûegyetem KupaBp, MAFC   K
 
2019.10.26 Narancs KupaTéglás    
2019.10.27 Õszi Minõsítõ VersenyBp, TSE  
 
2019.10.31 Heloween KupaREAC  
 
2019.11.09-11.10 Junior OB 2019Szerencs   K

 
2019.11.15-11.16 Visegrad 4 CupRaszyn /POL/   K  
 
2019.11.16 Kiss Róbert EmlékversenyZalaegerszeg    
2019.11.22 BSSZ KupaBp   
2019.11.23-11.24 Felnõtt OB 2019Oroszlány (OVSK)   K

  
2019.11.30 Kõszegi György EmlékversenyTiszaújváros   
2019.12.02-12.12 U15 és U17 EB 2019Eilat (ISR)   K   
2019.12.06 Mikulás KupaTatabánya   
2019.12.08 CSB DöntõBudapest, TSE   K  
2019.12.15 Advent KupaBp, REAC    
2019.12.15 HAJDÚ Zrt KupaTéglás   K