WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2018

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2018.03.04 (Savaria Kupa, VII.Tóth Géza Emlékv. - Szombathely)
Next LIVE broadcasting: 2018.03.04 (Savaria Kupa, VII.Tóth Géza Emlékv. - Szombathely)


2018. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Doku NevezésEredményekVideó
2018.02.03 Tavaszváró TehetségkutatóBp, IX. ker    
2018.02.03 Területi Minõsítõ VersenyBiharnagybajom    
2018.02.17 Baczakó Péter EmlékversenyBKV Elõre   K

 
2018.02.17 Dóró Antal EmlékversenyTéglás    
2018.02.17 Területi minõsítõ versenyZalaegerszeg    
2018.02.17 Területi minõsítõ versenyZalaegerszeg    
2018.02.23 Diákolimpia selejtezõBKV Elõre    
2018.02.24 Budapest BajnokságBp, TSE    
2018.02.24 Csongrád megye bajnokság, Diákolimpiai sSzeged    
2018.02.24 Területi Min, Diákolimpia selejtezõKisbér 
   
2018.02.24 Területi Minõsítõ és Diákolimpia selejtePécs    
2018.02.24 Ördögh István Eml.v, Diákolimpia selejteTiszaújváros    
2018.03.03 Diákolimpia selejtezõTéglás    
2018.03.04 Savaria Kupa, VII.Tóth Géza Emlékv.Szombathely   K  
2018.03.23-04.01 Felnõtt EB 2018Tirana (ALB)   K   
2018.03.24 Területi minõsítõ és Diákolimpia selejteSzombathely   
2018.03.31 Csinger Gyula EmlékversenyBP, MAFC    
2018.04.07 Masters OB 2018BKV Elõre    
2018.04.07 MEFOB 2018Bp, MAFC    
2018.04.14-04.15 Diákolimpia 2018Pécs   K   
2018.04.28 Göcsej KupaZalaegerszeg   K   
2018.05.12 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba    
2018.05.19 CSB selejtezõ (Kelet)Téglás    
2018.05.19 Téglás KupaTéglás    
2018.05.20 CSB selejtezõ (Nyugat)Szombathely    
2018.05.26 Tini OB (Kelet)Szerencs    
2018.05.26 Tini OB (Nyugat)Kisbér    
2018.06.02 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   K   
2018.06.02 TAM-BAU KupaTamási   K   
2018.06.16-06.23 Masters EB 2018Bp, MAFC   K   
2018.06.23 Ireg KupaIregszemcse    
2018.07.06-07.14 Junior VB 2018Taskent (UZB)   K   
2018.07.06-07.08 ORV 2018Ózd   K   
2018.07.07 Narancs KupaTéglás    
2018.07.14 Suzuki KupaÓzd   K   
2018.07.22-07.29 U15 - U17 EB 2018Lignano Sabbiadoro (ITA)   K   
2018.08.04 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K   
2018.08.18-08.25 Masters VB 2018Barcelona (ESP)   K   
2018.08.25-08.26 U15 és U17 OB 2018Kecskemét   K   
2018.09.15 Pécs Város BajnokságaPécs    
2018.09.20-09.23 Fõiskolás VB 2018Biala_Podlaska (POL)   K   
2018.09.22-09.23 Junior OB 2018Kazincbarcika   K   
2018.10.06-10.18 Ifjúsági OlimpiaBuenos Aires (ARG)   K   
2018.10.06 Kisbér KupaKisbér   K   
2018.10.14 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba    
2018.10.20 Területi Minõsítõ VersenyTéglás    
2018.10.20 VII. Szabó Ferenc EmlékversenyKazincbarcika    
2018.10.20 XI. Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika    
2018.10.24-10.31 Junior és U23 EBLa Coruna (ESP)   K   
2018.11.03 Kiss Róbert emlékversenyZalaegerszeg    
2018.11.10 Felnõtt OB 2018Szombathely   K   
2018.11.10 Mûegyetem KupaBp, MAFC    
2018.11.17 Köszegi György emlékversenyTiszaújváros    
2018.11.24-12.03 Felnõtt VBb 2018Ashgabat (TKM)   K   
2018.12.08 CSB döntõ 2018Oroszlány   K   
2018.12.15 Hajdú Zrt KupaTéglás   K   
2018.12.15 Területi Minõsítõ VersenyTamási