WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2017

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2017.03.11 (Savaria Kupa - Szombathely)
Next LIVE broadcasting: 2017.03.11 (Savaria Kupa - Szombathely)


2017. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Kiírás NevezésEredményekVideó
2017.01.28 Hajdú-Bihar Megye BajnokságTéglás     
2017.01.28 Területi Minõsítõ 1. forduló(területek)     
2017.02.12 Területi Minõsítõ versenyBékéscsaba     
2017.02.18 Baczakó Péter EmlékversenyBp, BKV Elõre   K 
2017.02.18 Dóró Antal EmlékversenyTéglás    
2017.02.19 Csongrád megye bajnokságaSzeged    
2017.02.25 Budapest BajnokságTestvériség SE   
2017.02.25 Területi min.verseny, Diákolimpia selejtSzombathely   
2017.02.25 Területi MInõsítõ 2. forduló(területek)    
2017.02.25 Területi minõsítõ versenyTatabánya   
2017.02.25 Ördögh István EmlékversenyTiszaújváros   
2017.03.11 Savaria KupaSzombathely   K  
2017.03.25 Területi Minõsítõ 3. forduló(területek)    
2017.04.01-04.09 Felnõtt EB 2017Split   K   
2017.04.01-04.11 Ifjúsági VB 2017Bangkok   K   
2017.04.01 Masters OB 2017Bp, BKV Elõre Tám   
2017.04.08 MEFOB 2017Bp, MAFC   K   
2017.04.15-04.16 Diákolimpia 2017Pécs   K   
2017.04.21-04.30 Masters VB 2017Auckland   K   
2017.04.22 Göcsej KupaZalaegerszeg   K   
2017.04.22 Területi Minõsítõ 4. forduló(területek)    
2017.05.06 Csinger Gyula emlékversenyBudapest, MAFC    
2017.05.20 Abszolut CSB selejtezõ (nyugat)Oroszlány Tám   
2017.05.20 Téglás KupaTéglás    
2017.05.20 Területi Minõsítõ 5. forduló(területek)    
2017.05.21 Békés Megye BajnokságBékéscsaba    
2017.05.27 Tini OB? Tám   
2017.06.10 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   K   
2017.06.16-06.23 Junior VB 2017Tokyo   K   
2017.06.24 Ireg KupaIregszemcse Tám   
2017.06.24 Területi Minõsítõ 6. forduló(területek)    
2017.07.08 Narancs KupaTéglás    
2017.07.15 Suzuki KupaÓzd   K   
2017.07.22 Területi Minõsítõ 7. forduló(területek)    
2017.07.29 TAM-BAU KupaTamási Tám   
2017.08.05-08.06 Serdülõ és Ifjúsági OB 2017Ózd   K   
2017.08.11-08.19 Masters EB 2017Halmstad (SWE)   K   
2017.08.12 Területi Minõsítõ VersenyTéglás    
2017.08.19 Területi Minõsítõ 8. forduló(területek)    
2017.08.20-08.25 UniversiadeTaipei   K   
2017.09.01 Varga Gyula EmlékversenyBp, BKV Elõre    
2017.09.02 Junior OB 2017Kecskemét   K   
2017.09.02 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K   
2017.09.16 Területi Minõsítõ 9. forduló(területek)    
2017.09.16 Területi Minõsítõ VersenyBiharnagybajom    
2017.09.23 Pécs Város BajnokságPécs   K   
2017.09.23-09.30 U15 és U17 EB 2017Prishtina (KOS)   K   
2017.10.01 Tolna Megye BajnokságaIregszemcse    
2017.10.14-10.15 Felnõtt OB 2017Bp, BKV Elõre   K   
2017.10.15 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba    
2017.10.15-10.22 U20 és U23 EB 2017Tirana (ALB)   K   
2017.10.21 Kiss Róbert EmlékversenyZalaegerszeg    
2017.10.21 Területi Minõsítõ 10. forduló(területek)    
2017.10.21 Területi Minõsítõ VersenyTéglás    
2017.10.21 V. Szabó Ferenc Masters EmlékversenyKazincbarcika    
2017.10.22 X. Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika Tám   
2017.11.04 Abszolut CSB döntõ 2017Oroszlány   K   
2017.11.11 Mûegyetem KupaBp, MAFC   K   
2017.11.18 Köszegi György EmlékversenyTiszaújváros Tám   
2017.11.18 Területi Minõsítõ 11. forduló(területek)    
2017.11.28-12.05 Felnõtt VB 2017Anaheim (USA)   K   
2017.12.16 Hajdú Zrt KupaTéglás   K   
2017.12.16 Területi Minõsítõ 12. forduló(területek)