WWW.MSSZINFO.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2011

2011. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve Helyszín RendezőKiem KiírásEredményekVideó
2011.01.26 Utánpótlás tehetségkutatóBudapestSoroksári S.Sz.S.E   
 
2011.01.29 Téli felmérő vers -Diákolimpia selejtezőKisújszállásSZMSSZ   
 
2011.01.29 Ter.min.1.ford.Iregszemcse   
 
2011.01.29 Területi min.1.ford-Diákolimpia selejtez(területek)     -----  
2011.01.29 Vas m.bajnokság / Diákolimpia selejtezőSzombathelyVSSz   
 
2011.02.05 Dóró Antal Emlékv.-Diákolimpia selejtezőTéglásTéglás - Hajdú Ipari VSE   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló(területek)     -----  
2011.02.12 CSB 1. forduló / BudapestBp, BKV-Előre SCBKV Előre SC   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / PécsPécsPécsi SE   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / SzegedSzegedSzegedi Lelk.SK   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / SzombathelySzombathelyHVSE   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / TatabányaTatabányaÉDSSz   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / TéglásTéglásTéglás-Hajdú Ipari VSE   
 
2011.02.12 CSB 1. forduló / TiszaújvárosTiszaújvárosTiszaújvárosi SC   
 
2011.02.12 Csongrád megye bajn-Diákolimpia Reg.döntSzegedCsMSSz, Szegedi Lelkesedés   
 
2011.02.12 Területi min.2.ford-Diákolimpia selejtez(területek)     -----  
2011.02.12 Területi Minősítő / Diákolimpia selejtezSzegedCsMSSz     
2011.02.12 Területi minősítő / Diákolimpia selejtezTiszaújvárosTSC   
 
2011.02.12 Területi minősítő / Diákolimpia selejtezTatabányaÉDSSz     
2011.02.12 Területi minősítő / Diákolimpia selejtezSzombathelyHVSE   
 
2011.02.26 Budapest Bajnokság-Diákolimpia selejtezőBudapestBSSZ   
 
2011.02.26 Savaria Kupa - Diákolimpia selejtezőSzombathely    K 
 
2011.02.26 Ter.min.v.SzombathelyVMSSZ   
 
2011.03.05 XXV. Gand PrixKassa    K   
2011.03.11 Területi minősítő / Diákolimpia Reg.döntTatabányaÉDSSZ   
 
2011.03.12 Diákolimpia Regionális DöntőPécsPécsi SE     
2011.03.12 Ter.min.3.ford.BiharnagybajomBiharnagybajom   
 
2011.03.12 Ter.min.3.ford.Pécs   
 
2011.03.12 Területi min.3.ford-Diákolimpia Reg.dönt(területek)     -----  
2011.03.12 Területi minősítő / Diákolimpia Reg. DönBékéscsaba   
 
2011.03.19 Baczakó Péter Emlv-Diákolimpia Reg.döntőBudapest - BKV ElőreBSSZ, BKV Előre SC   
 
2011.03.19 Ördögh István Emlv-Diákolimpia Reg.döntőTiszaújvárosBMSSz, TSC   
 
2011.03.25-03.26 XIV.Soroksár Kupa / Diákolimpia selejtezBudapestBSSZ,SSSzSE   
 
2011.04.02 Masters OB 2011BudapestMSSZ, BKV-Előre SC    K 
 
2011.04.07-04.17 Felnőtt EB 2011Kazan    K 
 
2011.04.09 Területi minősítő 4. forduló(területek)     -----  
2011.04.16 MEFOB 2011Budapest, MAFCMSSZ, MAFC    K 
 
2011.04.16 Utánpótlás tehetségkutatóBudapestSoroksári S.Sz.S.E   
 
2011.04.22-04.23 Diákolimpia 2011 döntőBudapest, Testvériség SEMSSZ, TSE    K 
 
2011.04.22-04.23 Diákolimpia döntő vers.kívülBudapestMSSZ, TSE    K 
 
2011.04.30 Tatabánya Város BajnokságTatabányaTSC    K 
 
2011.04.30 Területi minősítő versenyTatabányaTSC   
 
2011.05.07 Csinger Gyula Eml.v/BEFB/Donauliga csbBudapest, MAFCMAFC   
 
2011.05.07 Göcsej KupaZalaegerszegZTE   
 
2011.05.08-05.14 Ifjúsági VB 2011Lima    K   
2011.05.14 Reál KupaTéglásTéglás Hajdú-Ipari VSE   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló(területek)     -----  
2011.05.21 CSB 2. forduló / BékéscsabaBékéscsabaBékéscsabai Előre SC   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / KazincbarcikaKazincbarcikaKVSE   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / PécsPécsPSE   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / SzombathelySzombathelyHVSE   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / TatabányaTatabányaTSC   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / TéglásTéglásTéglás Hajdú Ip.VSE   
 
2011.05.21 CSB 2. forduló / Testvériség SEBudapest, TSETestvériség SE   
 
2011.05.21 Palota KupaBudapest, TSEBSSZ, TSE    K 
 
2011.05.21 Palota Kupa területi minősítő versenyBudapestTSE   
 
2011.05.21 Területi minősítő - 5. forduló(területek)     -----  
2011.05.21 Területi minősítő versenySzombathelyHVSE   
 
2011.05.21 Területi minősítő versenyBékéscsabaBékéscsabai Előre SC   
 
2011.05.21 Területi minősítő versenyKazincbarcikaKVSE   
 
2011.05.21 Területi minősítő versenyPécsPSE   
 
2011.05.28-06.04 Masters EB 2011Heinsheim   
 
2011.06.03 Budapest Kupa és Utánpótlás TehetségkutaBudapestBSSZ     
2011.06.04 KTE 100 éves emlékversenyKecskemétKTE     
2011.06.11 Területi Minősítő 6. forduló(területek)     -----  
2011.06.18 Vállalkozók KupájaKisbér   
 
2011.06.18 VII. Ireg KupaIregszemcse   
 
2011.06.23-06.26 Eleiko KupaNiederöblarn    K 
 
2011.06.25 Suzuki KupaÓzd    K 
 
2011.06.25 Suzuki kupa területi minősítő versenyÓzd   
 
2011.06.25 Ter.min.6.fordBiharnagybajomBiharnagybajomi SE   
 
2011.06.28-07.09 Junior VB 2011Penang    K   
2011.07.02-07.04 ORV 2011KassaKassa    K 
 
2011.07.02 Slovenia-ZTE n.k v.Domzale, SloveniaSlovenia   
 
2011.07.02 Trofeo Ciudad de. nk.v.La,Coruna, SPLa,Coruna    K 
 
2011.07.09 NORDOX Kupa, IV.Szűcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika    K 
 
2011.07.09 NORDOX Kupa,Ter.min.v.KazincbarcikaKVSE   
 
2011.07.16 Ter.min.7.ford.BiharnagybajomBiharnagybajomi SE   
 
2011.07.16 Területi Minősítő 7. forduló(területek)     -----  
2011.07.30 I.Univer és Hovány KupaKecskemétUniver KTE   
 
2011.07.30 Kisúj KupaKisújszállásSZMSSZ     
2011.08.05 Ter.min.v.Tata EdzőtáborÉDSSZ   
 
2011.08.06 Területi Minősítő 8. forduló(területek)     -----  
2011.08.12-08.22 26. Summer UnivesiadeShenzhen    K 
 
2011.08.12 Ifi.EB felmérő,Ter.min.v.TatabányaTatabánya SC   
 
2011.08.12 Varga Gyula EmlékversenyBudapest, BKV-Előre SCBSSZ, BKV-Előre   
 
2011.08.13 Narancs KupaTéglásTéglás Hajdú Ipari VSE   
 
2011.08.20 21. Szt.István eml.v.VeresegyházVeresegyházi FSK   
 
2011.08.21-08.28 Ifjúsági EB 2011Chiechanow    K 
 
2011.09.03 18.ELEIKO Günter S.nk.v.Ausztria   
 
2011.09.10-09.18 Junior EB, U23 EBBukarest    K 
 
2011.09.10 Messzi I. min.v.Kecskemét   
 
2011.09.10 Messzi István EmlékversenyKecskemét    K 
 
2011.09.10 Területi Minősítő 9. forduló(területek)     -----  
2011.09.12-09.15 European Masters GamesLignano, ITALYEWF   
 
2011.09.17 Tolna Megyei Súlyemelő Egyéni és CsapatbTamásiTamási Koppány SE, TMSSz   
 
2011.09.17 Wescast kupa ter.min.vOroszlányOVSE   
 
2011.09.17 Wescast Oroszlány KupaOroszlány    K 
 
2011.09.24 Nemzetközi Csapat v.PécsPSE   
 
2011.09.24 Pécs város nemzetközi csapatversenyePécsPécsi SE     
2011.10.01 Kőszegi Gy.Ter.min.v.TiszaújvárosTiszaújvárosi SC   
 
2011.10.01 Kőszegi György EmlékversenyTiszaújvárosBMSSZ, TSC    K 
 
2011.10.07 Ter.min.v.KisbérVSE   
 
2011.10.08 Ter.min.10.ford.BékéscsabaB.csaba Előre SC   
 
2011.10.08 Ter.min.vSzombathely, HVSE teremVas m.-i SSZ   
 
2011.10.08 Területi Minősítő 10. forduló(területek)     -----  
2011.10.15-10.16 Felnőtt OB 2011Kecskemét    K 
 
2011.10.22 Ter.min.v.PécsPSE   
 
2011.10.26 Tehetségkutató IV.ford.SoroksárSo.S.Sz.S.E.   
 
2011.10.29 Kiss Róbert nk.eml.v.ZalaegerszegZMSSZ   
 
2011.10.29-11.05 Masters VB 2011Limassol   
 
2011.10.29 N.k.UP csapatversenyNyíregyházaNyVSC   
 
2011.10.29 Nyíregyháza NagydíjNyíregyháza     
2011.11.05-11.13 Felnőtt VB 2011Párizs    K 
 
2011.11.12 Alpe Adria MastersUdine /ITA/FIPE   
 
2011.11.12 Műegyetem KupaBudapest, MAFCMAFC    K 
 
2011.11.19 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   
 
2011.11.19 Területi Minősítő 11. forduló(területek)     -----  
2011.11.25-11.26 Utánpótlás OB 2011OroszlányOVSE, MSSZ    K 
 
2011.12.03 2011. évi CSB döntőBudapest TSEMSSZ    K 
 
2011.12.09 Ter.min.v.TatabányaTSC   
 
2011.12.10 Olimpiai teszt versenyLondon    K 
 
2011.12.10 Ter.min.v.ZalaegerszegZala M.S.SZ.   
 
2011.12.10 Ter.min.v.KisújszállásJNk.Szolnok m.-i SSz   
 
2011.12.10 Ter.min.v.SzombathelyVas megyei S.SZ.   
 
2011.12.10 Területi Minősítő 12. forduló(területek)     -----  
2011.12.11 D.d-i.Évzáró min.v.PécsPSE   
 
2011.12.12 Tehetségkutató V.fordSoroksárBSSZ   
 
2011.12.17 Hajdú Zrt KupaTéglásTéglás Hajdú-Ipari VSE    K 
 
2011.12.17 Hajdú Zrt minősítő v.TéglásTéglás Hjdú VSE   
 
2011.12.17 President's CupBelgorod    K 
 
2011.12.18 Szent Eezsébet KupaVeresegyházVer.Fittn.SK