WWW.MSSZINFO.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2013

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2017.12.16 (Hajdú Zrt Kupa - Téglás)
Next LIVE broadcasting: 2017.12.16 (Hajdú Zrt Kupa - Téglás)


2013. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Kiírás NevezésEredményekVideó
2013.01.16-01.20 AYOFSidney Australia   K  
 
2013.01.26 Ter.min.1.ford.Téglás   
 
2013.01.26 Ter.min.verseny 1.ford.Zalaegerszeg   
 
2013.01.26 Ter.minõsítõ 1. forduló(területek)     
2013.01.26 Vas m.Bajn.Ter.min.1.ford.Szombathely   
 
2013.01.27 Kisújszállás Város BajnokságaKisújszállás   
 
2013.01.28 Tehetségkutató v.1 ford.Soroksár   
 
2013.02.09 Csongrád m.Bajn.Ter.min.v.Szeged   
 
2013.02.21 Ter.min.v.Iregszemcse   
 
2013.02.23 Abszolút CSB 1. fordulóterületek    
2013.02.23 Abszolút CSB I.ford.Pécs   
 
2013.02.23 Budapest BajnokságBp, TSE   
 
2013.02.23 CSB I. forduló / KecskemétKecskemét   
 
2013.02.23 CSB I. forduló / TatabányaTatabánya   
 
2013.02.23 CSB I. forduló / TéglásTéglás   
 
2013.02.23 CSB I. forduló / TSEBP, TSE   
 
2013.02.23 CSB I. forduló /SzombathelySzombathely   
 
2013.02.23 Ter.min.v.Szombathely   
 
2013.02.23 Ter.min.v.Pécs   
 
2013.02.23 Ter.minõsítõ 2. forduló(területek)     
2013.02.23 Területi minõsítõ versenyTatabánya   
 
2013.02.23 Ördögh István EmlékversenyTiszaújváros   
 
2013.02.24 Ter.min. I.ford.Kisújszállás   
 
2013.03.02 Baczakó Péter EmlékversenyBp, BKV Elõre   
 
2013.03.02 Dóró Antal EmlékversenyHajdúszoboszló   
 
2013.03.09 Válogató és felmérõ v.Bp.BKV-Elõre SC   
 
2013.03.16 Ter.min.vers.3.ford.Zalaegerszeg   
 
2013.03.16 Ter.minõsítõ 3. forduló(területek)     
2013.03.22-03.23 XVI.Soroksár KupaMikszáth K.Ált.Isk.Bp.Soroksár   
 
2013.03.29-03.30 Iskolás OB 2013Budapest, Testvériség SE   K 
 
2013.03.31 Húsvét KupaBp. REAC   
 
2013.04.06-04.13 Ifjúsági VB 2013Taskent (UZB)   K  
 
2013.04.08-04.14 Felnõtt EB 2013Tirana   K  
 
2013.04.20 Masters OB 2013Bp, BKV Elõre   
 
2013.04.27 MEFOB 2013Bp, MAFC   
 
2013.04.28 Ter.minõsítõ 4. forduló(területek)     
2013.04.28 Ter.minõsítõ 4.ford.Békéscsaba   
 
2013.04.29 Tehetségkutató 2.ford.Bp.Soroksár   
 
2013.05.04 Savaria KupaSzombathely   K  
 
2013.05.04 Ter.min.v.Pécs   
 
2013.05.09-05.12 International Women's Grand PrixAusztria     
2013.05.11 Csinger Gyula EmlékversenyBp, MAFC   
 
2013.05.11 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   K  
 
2013.05.11 Ter.min.5.fordBiharnagybajom   
 
2013.05.12 Int.Wo.Grand PrixBrunn   
 
2013.05.16 Területi min.v.5.ford.Tatabánya   
 
2013.05.18 Abszolút CSB 2. fordulóterületek    
2013.05.18 CSB II. forduló / BékéscsabaBékéscsaba   
 
2013.05.18 CSB II. forduló / PécsPécs   
 
2013.05.18 CSB II. forduló / TatabányaTatabánya   
 
2013.05.18 CSB II. forduló / TéglásTéglás   
 
2013.05.18 CSB II. forduló / TestvériségBp.Testvériség SE   
 
2013.05.18 CSB II. forduló /SzombathelySzombathely   
 
2013.05.18-05.25 Masters EB 2013Kusadasi, TUR   K  
 
2013.05.18 Palota KupaBp, Testvériség SE   K  
 
2013.05.18 Ter.min.v.Szombathely   
 
2013.05.18 Ter.min.versenyPécs   
 
2013.05.18 Ter.minõsítõ 5. forduló(területek)     
2013.05.25 Ter.min.5.ford.Kisújszállás   
 
2013.05.26-06.07 Junior VB 2013Lima   K    
2013.06.01 Göcsej KupaZalaegerszeg   K  
 
2013.06.01 Göcsej Kupa CsapatversenyZalaegerszeg   K  
 
2013.06.09-06.10 Orsz. UP Teh.kut.Budapest KupaBudapest  
 
2013.06.22 IX. Ireg KupaIregszemcse   
 
2013.06.22 Ter.minõsítõ 6. forduló(területek)     
2013.06.23 Brandenb.-Csongrád nk csvSchwedt,AUT   
 
2013.06.29 14.Mednarodno pr.nk.cs.v.Domzale /SLO/   
 
2013.06.29 Ifjúsági OBTatabánya   K 
 
2013.06.29 V.Gy. Területi min.v.Tatabánya   
 
2013.06.29 Veres Gyõzõ EmlékversenyTatabánya   K 
 
2013.07.06-07.17 Summer UniversiadeKazany   K  
 
2013.07.06 Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika   
 
2013.07.06 Ö.R.V. Visegrádi 4 nk.v.Holesov /Cseho./   
 
2013.07.13 Regionális BajnokságKecskemét   
 
2013.07.13 Suzuki KupaÓzd  
 
2013.07.13 Ter.minõsítõ 7. forduló(területek)     
2013.07.13 VIII. Narancs KupaTéglás  
 
2013.07.16 Kisúj KupaKisújszállás     
2013.07.27 Turniej MiedzynarodowyOborniki /POL/   
 
2013.08.02 Minõsítõ v.Bp. BKV-Elõre   
 
2013.08.03-08.10 Masters VB 2013Torino   K  
 
2013.08.17 Ter.min.8.ford.Téglás   
 
2013.08.17 Ter.minõsítõ 8. forduló(területek)     
2013.08.24-08.25 Junior OB 2013Kecskemét   K 
2013.08.24 Szabadka Kupa nk.v.Szabadka   
 
2013.08.25 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K 
2013.09.01-09.08 Ifjúsági EB 2013Klaipeda (LIT)   K  
 
2013.09.05 Ter.min.v.Tatabánya   
 
2013.09.07 Kõszegi György EmlékversenyTiszaújváros   
 
2013.09.07 Téglás KupaTéglás  
 
2013.09.07 Ter.minõsítõ 9. forduló(területek)     
2013.09.07 Területi min.v.Pécs   
 
2013.09.07 Területi min.v.Szombathely   
 
2013.09.20-09.29 Junior és U23 EB 2013Tallin (EST)   K  
 
2013.09.21-09.22 Felnõtt OB 2013Pécs   K   
2013.09.21-09.22 Felnõtt OB 2013Pécs   K  
2013.10.05 Ezermester KupaTamási   
 
2013.10.05 Milos Zelinka MemorialSturovo (Szlovákia)   
 
2013.10.05 Ter.minõsítõ 10. forduló(területek)     
2013.10.12 TERMÁL KupaTamási     
2013.10.16-10.27 Felnõtt VB 2013Wroclaw (POL)   K  
 
2013.10.19 Serdülõ OB 2013Bp, TSE   K 
2013.10.20 Tehetségkutató, BSSZ KupaBudapest,TSE   K  
 
2013.10.29 Dunajsky pohár 2013Sturovo /SLO/   
 
2013.11.02 Ter.minõsítõ 11. forduló(területek)     
2013.11.09 ASVÖ-CupMödling /AUT/   
 
2013.11.09 Szabó F. Ter.min.v.Kazincbarcika   
 
2013.11.09 Szabó Ferenc Masters Eml.versenyKazincbarcika  
 
2013.11.16 Kiss Róbert Eml.vers.Zalaegerszeg   
 
2013.11.16 Mûegyetem KupaBp, MAFC  
 
2013.11.16 Ter.min.vers.Zalaegerszeg   
 
2013.11.21 Teh.kutató 2013 3.ford.Soroksár, Mikszáth K.Ált.Isk.   
 
2013.11.21 Utánpótlás Tehetségkutató III. fordulóSoroksár    
2013.11.23 President KupaMoszkva   
 
2013.11.30 Városi Súlyemelõ BajnokságKazincbarcika  
 
2013.12.06 IWF Grand PrixBaku (Azer)   K  
 
2013.12.06 Területi Minõsítõ Verseny Mikulás KupaSzombathely   
 
2013.12.07 Abszolút CSB döntõBp, TSE   K 
2013.12.07 Hajdu ZRT. Kupa Területi MinõsítõTéglás   
 
2013.12.13 Területi minõsítõ versenyTatabánya  
 
2013.12.14 Hajdú ZRT KupaTéglás   K 
 
2013.12.14 Ter.minõsítõ 12. forduló(területek)     
2013.12.14 Területi MinõsítõTamási   
 
2013.12.14 Westcast Kupa Oroszlány Város BajnokságaOroszlány   
 
2013.12.17 BSSZ Utánpótlás TehetségkutatóBudapest