WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2014

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2019.04.06 (MEFOB 2019 - Bp, MAFC)
Next LIVE broadcasting: 2019.04.06 (MEFOB 2019 - Bp, MAFC)


2014. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Kiírás NevezésEredményekVideó
2014.01.25 Minõsítõ I. fordulóTéglás   
 
2014.01.25 Ter.minõsítõ 1. forduló(területek)     
2014.01.29 Tehetségkutató 1. fordulóBp, Soroksár     
2014.02.01 Területi Minõsítõ, Vas megye BajnokságSzombathely   
 
2014.02.15 Budapest BajnokságBp, TSE  
 
2014.02.15 Dóró Antal EmlékversenyHajdúszoboszló   
 
2014.02.21 Baczakó Péter EmlékversenyBp, BKV Elõre   
 
2014.02.22 Abszolút CSB 1. forduló(területek)     
2014.02.22 CSB I. forduló / BudapestBudapest, TSE   
 
2014.02.22 CSB I. forduló / PécsPécs   
 
2014.02.22 CSB I. forduló / SzegedSzeged   
 
2014.02.22 CSB I. forduló / TatabányaTatabánya  
 
2014.02.22 CSB I. forduló / TéglásTéglás   
 
2014.02.22 CSB I. forduló / TiszaújvárosTiszaújváros   
 
2014.02.22 CSB I. forduló /SzombathelySzombathely   
 
2014.02.22 Ter. min. I. ford. Csongrád m. egyéni baSzeged   
 
2014.02.22 Ter.minõsítõ 2. forduló(területek)     
2014.02.22 Területi Minõsítõ VersenyPécs   
 
2014.02.22 Területi Minõsítõ versenyTatabánya   
 
2014.02.22 Területi Minõsitõ VersenySzombathely   
 
2014.02.22 Ördögh István emlékversenyTiszaújváros  
 
2014.03.06 Minõsítõ versenySzékesfehérvár   
 
2014.03.08 Szabadidõs és Masters OB 2014BP, BKV Elõre  
2014.03.16 Savaria Kupa, III. Tóth Géza Emlékvers.Szombathely   K 
2014.03.16 Ter.minõsítõ 3. forduló(területek)     
2014.03.21-03.22 Iskolás OB 2014Testvériség SE   K 
 
2014.03.28-03.29 Soroksár KupaBp, Soroksár     
2014.04.05-04.12 Felnõtt EB 2014Tel Aviv   K  
 
2014.04.10 Platán Kupa minõsítõ versenyBudapest, SEDE   
 
2014.04.12 Ter. min. IV. ford.Békéscsaba   
 
2014.04.24 Tehetségkutató 2. fordulóBp, Soroksár     
2014.04.26 Göcsej KupaZalaegerszeg  
 
2014.04.26 Göcsej Kupa CsapatversenyZalaegeszeg   
 
2014.04.26 MEFOB 2014MAFC  
2014.04.26 Ter.minõsítõ 4. forduló(területek)     
2014.04.28-05.03 U15 és U17 EB 2014Ciechanow   K  
 
2014.05.02 Kelet-magyarországi Tini OBNyíregyháza  
 
2014.05.02 Nyugat-magyarországi Tini OBSzékesfehérvár  
 
2014.05.10 Csinger Gyula EmlékversenyMAFC  
 
2014.05.10 Junior OB 2014Budapest, TSE   K 
2014.05.17 Abszulút CSB II. forduló(területek)     
2014.05.17 CSB II. forduló / BudapestBudapest   
 
2014.05.17 CSB II. forduló / PécsPécs   
 
2014.05.17 CSB II. forduló / SzegedSzeged   
 
2014.05.17 CSB II. forduló / SzombathelySzombathely   
 
2014.05.17 CSB II. forduló / TatabányaTatabánya   
 
2014.05.17 CSB II. forduló / TéglásTéglás   
 
2014.05.17-05.24 Masters EB 2014Kazincbarcika   K  
2014.05.17 Palota KupaTestvériség SE  
 
2014.05.17 Ter.minõsítõ 5. forduló(területek)     
2014.05.17 Területi MinõsítõSzeged   
 
2014.05.17 Területi minõsítõPécs   
 
2014.05.17 Területi Minõsítõ VersenySzombathely   
 
2014.05.18 Debrecen Bajnokság, Min. 5. ford.Debrecen   
 
2014.06.01 Tehetségkutató 3. fordulóBp, Margitsziget     
2014.06.15 Téglás KupaTéglás   
 
2014.06.20-06.28 Junior VB 2014Kazan   K  
 
2014.06.21 Budapest KupaTestvériség SE   K 
 
2014.06.21 Budapest Kupa minõsítõ versenyBudapest, TSE   
 
2014.06.21 Ter.minõsítõ 6. forduló(területek)     
2014.06.21 X. Ireg KupaIregszemcse  
 
2014.06.28 Csongrád-Brandenburg CsapatversenySzeged   
2014.06.28 Regionális Minõsítõ VersenyKecskemét  
 
2014.07.05 ORV 2014Kazincbarcika   K 
2014.07.11 Varga Gyula EmlékversenyBp,BKV Elõre   
 
2014.07.12 Fórum KupaDebrecen    
2014.07.12 Ter.minõsítõ 7. forduló(területek)     
2014.07.19 Suzuki KupaÓzd  
2014.07.26 Ifjúsági OBKecskemét   K 
2014.07.27 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K 
2014.08.16-08.28 Ifjúsági Olimpia 2014Nanjing   K  
 
2014.08.16 Ter.minõsítõ 8. forduló(területek)     
2014.08.29-08.30 21. Int. Eleiko Günter Stapfer GedachtniRanshofen   
 
2014.08.30-09.06 Masters VB 2014Koppenhága   K  
 
2014.08.30 Pécs város bajnokságaPécs   K 
 
2014.08.31 Sunrise KupaBp, III. ker.  
 
2014.09.05-09.08 President KupaNoyabrsk,Russia   
 
2014.09.06 Ter.minõsítõ 9. forduló(területek)     
2014.09.06 Területi minõsítõ versenyBékéscsaba  
 
2014.09.13 48. MVC Bohumina mladezeBohumin (Csehország)   
 
2014.09.20 Veres Gyõzõ EmlékversenyTatabánya  
2014.09.26 Területi Minõsítõ VersenySzombathely   
 
2014.09.27 Narancs KupaTéglás   
 
2014.09.27 TAM-BAU Kft KupaTamási   K 
 
2014.09.27 Területi Minõsítõ VersenyTamási     
2014.10.04 Serdülõ OB 2014Tiszaújváros   K 
2014.10.04 Ter.minõsítõ 10. forduló(területek)     
2014.10.11 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   
 
2014.10.16 Tehetségkutató 4. fordulóBP, XI. ker     
2014.10.18-10.19 Felnõtt OB 2014BKV Elõre   K  
2014.11.04-11.16 Felnõtt VB 2014Almaty (Kazahsztán)   K  
 
2014.11.08 Alpe Adria Weightlifting Master TournameUdine,Italy   
 
2014.11.08 BSSZ KupaTestvériség SE   K 
 
2014.11.08 Szabó Ferenc EmlékversenyKazincbarcika  
 
2014.11.08 Ter.minõsítõ 11. forduló(területek)     
2014.11.09 Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika  
 
2014.11.13 Tehetségkutató 5. fordulóBp, Soroksár     
2014.11.15 Kiss Róbert Súlyemelõ EmlékversenyZalaegerszeg   
 
2014.11.20-11.29 Junior és U23 EB 2014Limassol (Ciprus)   K  
 
2014.11.22 Kõszegi György EmlékversenyTiszaújváros   K 
2014.11.22 Köszegi Emlékverseny Területi MinõsítõTiszaújváros   
 
2014.11.22 Mûegyetem KupaMAFC  
 
2014.12.05-12.08 Fõiskolás VB 2014Chiangmai (Thaiföld)   K  
 
2014.12.05 Mikulás KupaSzombathely  
 
2014.12.06 Mikulás KupaTatabánya  
 
2014.12.06 Területi MinõsítõPécs   
 
2014.12.07 Mikulás KupaBudapest    
2014.12.13 Abszolút CSB döntõTestvériség SE   K 
2014.12.13 Ter.minõsítõ 12. forduló(területek)     
2014.12.14 Területi Minõsítõ 12. ford.Téglás   
 
2014.12.18 Tehetségkutató 6. fordulóBp, TSE     
2014.12.20 Advent KupaBp XV.  
 
2014.12.20 HAJDU ZRT KupaTéglás   K