WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2015

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2019.08.03 (Messzi István Emlékverseny - Kecskemét)
Next LIVE broadcasting: 2019.08.03 (Messzi István Emlékverseny - Kecskemét)


2015. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Kiírás NevezésEredményekVideó
2015.01.24-01.25 Ter.Minõsítõ 1. forduló(területek)     
2015.02.14 Csongrád megye BajnokságaSzeged  
 
2015.02.21 Budapest BajnokságBp, TSE  
 
2015.02.21 Területi Minõsítõ versenyTatabánya  
 
2015.02.21 Vas Megye BajnokságSzombathely  
 
2015.02.21 XX. Dóró Antal EmlékversenyTéglás  
 
2015.02.21 Ördögh István emlékversenyTiszaújváros  
 
2015.02.22 Ter.Minõsítõ 2. forduló(területek)     
2015.02.22 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba  
 
2015.02.27 Baczakó Péter emlékversenyBp, BKV Elõre SC   
 
2015.02.28 Területi MinõsítõPécs   
 
2015.03.07 Otvoreno Prvenstvo VukovaraVukovar   
 
2015.03.14 1 kolo CEZ ligy muzuHavírov   
 
2015.03.14 1. Liga 2014 1. koloKassa   
 
2015.03.14 Granp Prix DE FrancePlougastel Daoulas   
 
2015.03.14 Hajdú-Bihar megye BajnokságaBiharnagybajom  
 
2015.03.14 Ter.Minõsítõ 3. forduló(területek)     
2015.03.21 Savaria Kupa, IV. Tóth Géza Eml.versenySzombathely   K 
2015.03.28 Területi Minõsítõ versenyMAFC  
 
2015.04.02 Területi Minõsítõ versenyTatabánya   
 
2015.04.07-04.12 U17 VB 2015Lima   K  
 
2015.04.09-04.18 Felnõtt EB 2015Tbiliszi   K  
 
2015.04.11 Szabadidõs és Masters OBBp, BKV_Elõre SC  
2015.04.18 MEFOB 2015MAFC   K 
2015.04.25 I. BundesligaMutterstadt   
 
2015.04.25-04.26 Iskolás OB 2015Bp, TSE   K 
2015.04.25 Ter.Minõsítõ 4. forduló(területek)     
2015.05.02 Területi Minõsítõ VersenySzerencs  
 
2015.05.08 Területi Minõsítõ VersenyIregszemcse  
 
2015.05.09 Csinger Gyula EmlékversenyBp, MAFC  
 
2015.05.09 Területi Minõsítõ VersenySzeged  
 
2015.05.10 Területi MinõsítõPécs   
 
2015.05.16 Kelet-Magyarországi Tini OBSzerencs  
 
2015.05.16 Nyugat-Magyarországi Tini OBSzombathely  
 
2015.05.16 Ter.Minõsítõ 5. forduló(területek)     
2015.05.16 Területi Minõsitõ verseny 5. fordulóKisújszállás   
 
2015.05.16 Women Grand PrixBrunn am Gebirge   
 
2015.05.23 Abszolút CSB selejtezõ (kelet)BP, TSE  
 
2015.05.23 Abszolút CSB selejtezõ (nyugat)Oroszlány   
 
2015.05.23 Palota KupaBp, TSE   T 
 
2015.05.30 Göcsej KupaZalaegerszeg   T 
 
2015.05.30 Göcsej Kupa csapatversenyZalaegerszeg   
 
2015.06.06-06.14 U20 VB 2015Wroclaw   K    
2015.06.13 Alpe Adria TournamentUdine (ITA)   
 
2015.06.13-06.20 Masters EB 2015Wales   K  
 
2015.06.19 Varga Gyula EmlékversenyBp, BKV Elõre  
 
2015.06.20 Téglás KupaTéglás  
 
2015.06.20 Ter.Minõsítõ 6. forduló(területek)     
2015.06.20 Területi minõsítõ versenyKecskemét  
 
2015.06.20 XI.Ireg KupaIregszemcse   T 
 
2015.06.27 Csongrád-Brandenburg csapatversenyBrandenburg   
 
2015.07.04 ORV 2015Szlovákia   K  
 
2015.07.11 Ter.Minõsítõ 7. forduló(területek)     
2015.07.18 Suzuki KupaÓzd   K 
2015.07.18 Területi minõsítõ versenyÓzd   
 
2015.08.01-08.08 U15, U17 EB 2015Landskrona   K  
 
2015.08.15 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K 
2015.08.15 Ter.Minõsítõ 8. forduló(területek)     
2015.08.22 TAM-BAU Kft KupaTamási   T 
 
2015.08.22 XXX. Nemzetközi Szabadka KupaSzabadka   
 
2015.09.05 Ter.Minõsítõ 9. forduló(területek)     
2015.09.05 Visegrad 4 cupPrága   
 
2015.09.06 Területi minõsítõ versenyBékéscsaba   
 
2015.09.12-09.19 Masters VB 2015Rovaniemi   K  
 
2015.09.13 Junior OB 2015Kecskemét   K 
2015.09.19 Pécs Város BajnokságaPécs   T 
 
2015.09.19 Területi minõsítõ versenyOroszlány  
 
2015.09.26 Cseh liga 3. fordulóSokolov   
 
2015.10.02 Területi Minõsítõ VersenySzombathely  
 
2015.10.02-10.11 U20, U23 EB 2015Klaipeda   K  
 
2015.10.03 46. MAFC - Mûegyetem KupaBp, MAFC   T 
 
2015.10.03 Narancs KupaTéglás  
 
2015.10.03 Ter.Minõsítõ 10. forduló(területek)     
2015.10.24 Alpe Adria Weightlifting Master TournameVicenza (ITA)   
 
2015.10.24-10.25 Felnõtt OB 2015Tatabánya   K 
2015.10.30 Területi minõsitõ Sport XXI felmérõOroszlány   
 
2015.10.31 Juhász Sándor EnlékversenyBiharnagybajom  
 
2015.11.07 8. rocnik MUDr.Martin Háber MemoryKosice   
 
2015.11.07 ASVÖ-Cup 2015Mödling   
 
2015.11.07 Kiss Róbert emlékversenyZalaegerszeg  
 
2015.11.07 Szabó Ferenc Masters Nemzetközi versenyKazincbarcika  
 
2015.11.07 Ter.Minõsítõ 11. forduló(területek)     
2015.11.07 Területi minõsitõPécs   
 
2015.11.08 Szûcs Lajos EmlékversenyKazincbarcika  
 
2015.11.14 VIII Memorial im. Aleksandra MachowskiegWroclaw   
 
2015.11.20-11.29 Felnõtt VB 2015Houston   K  
 
2015.11.21 Kõszegi György EmlékversenyTiszaújváros   T 
 
2015.11.21 MAFC - BME SportPont KupaBp, MAFC  
 
2015.11.28 Mikulás KupaTatabánya   
 
2015.12.05-12.06 U15 és U17 OB 2015Pécs   K 
2015.12.11 Mikulás KupaSzombathely  
 
2015.12.12 Abszolút CSB döntõBp, TSE   K 
2015.12.12-12.13 Presidents CupGrozny (RUS)   
 
2015.12.12 Ter.Minõsítõ 12. forduló(területek)     
2015.12.19 Advent KupaBp. REAC  
 
2015.12.19 Hajdú Zrt KupaTéglás   K